MENU
Home Otevřené pozice Programátor JAVA aplikace

Programátor JAVA aplikace

Možná sníte o tom, že si chcete vyzkoušet různé technologie, protože jste krátce po škole a teprve potřebujete najít, co je pro vás to pravé. Možná jste zkušený profík, který chce pracovat v české firmě, pro kterou jsou byrokratické postupy vzdálené asi tak, jako pro Bendera z Futuramy střízlivost.

Používáme osvědčené technologie JAVA EE, MS SQL, Javascript, jQuery. Testy píšeme v TSQL Unit Framework, JUnit, Selenium. Ale na interní projekty ale i v aplikaci používáme technologie jako jsou: Angular, Kibana, ElasticSearch, MongoDB, Docker, Openshift, Android.

Programujte s námi serverovou aplikaci DCIx, která pomáhá řešit výrobní, skladové a logistické procesy ve firmách jako Daimler, Jan Becher, NOVASPORT, el nino parfum, KOH-I-NOOR nebo ŠKODA TRANSPORTATION. V dobrém týmu, v podporujícím prostředí a s hmatatelnými výsledky.

 • AIMTEC a.s.
 • Hálkova 32, Plzeň
 • Práce na plný úvazek
 • Vhodné pro absolventy

Pošlete nám životopis nebo třeba ukázku své práce, pokud…

 • na sobě chcete pracovat a rozvíjet se,
 • umíte pracovat s relační databází a SQL – nejlépe MS SQL (Oracle, DB2, …),
 • máte dobrou znalost OOP – nejlépe JAVA, případně C++, C#,
 • se vyznáte v HTML, JSP, XML nebo JavaScriptu,
 • ovládáte Angular, Kibana, ElasticSearch, MongoDB, Docker, Openshift, Android...ty využijete především na interních projektech,
 • máte analytické myšlení,
 • ovládáte alespoň trochu angličtinu,
 • jednáte na rovinu a vyhovuje vám to, chcete pracovat v týmu a kopat za něj.

Nemusíte znát vše. Z šikovného studenta nebo absolventa uděláme odborníka rádi sami. Na nováčky jsme u nás zvyklí.

Všichni plánujeme práci na 6 hodin a nováčkovi třeba jen na 1 hodinu, aby se mohl ptát, zkoumat a zkoušet si.

 

Jak a na čem pracujeme...

Spolupracujeme s univerzitami, výrobními firmami a pořádáme vlastní hackathon - to nám přináší ten nejlepší přehled o technologiích pro průběžné inovování. Při plánování práce používáme SCRUM, takže nám zbývá dostatek času na rodinu a volný čas. Když se potřebujeme soustředit, prostě si nasadíme sluchátka s oblíbenou hudbou a makáme. Zároveň jsme ale rádi pohromadě, abychom si mohli pomáhat a radit se. Vždycky víme, na čem kdo právě pracuje.

Pokud vás baví motokáry, motorky, fotbálek, sport..tak určitě zapadnete. A jestli ne sport, tak si můžete zapařit alespoň Fifu v Gaming klubu. To vše jsou možnosti, kterých můžete ale také vůbec nemusíte využít.

Naše DCIx instalujeme u zákazníka na server uvnitř jeho sítě. Řešení integrujeme na jeho ERP a vytvoříme rozhraní. Zákazník k datům přistupuje přes webový prohlížeč, tablet, čtečku čárových kódů nebo třeba zařízení Pick-By-Voice.

Dnes už máme zákazníky po celém světě. Na štěstí máme šikovné supportní oddělení, které je schopné většinu požadavků, které se stanou večer nebo o víkendu, vyřešit a my tak máme v době, kdy nejsme v práci opravdu volno.

Využívat budete…

 • pro programování JAVA společně s JUnit v Eclipse, JavaScript s jQuery (a další knihovny) společně s JSUnit, MS SQL Management Studio: TSQL, TSQL Unit Framework
 • pro automatické testování Selenium a Jameleon
 • pro reporting MS Visual Studio pro MS SQL Server Reporting Services
 • pro tiskové výstupy Jasper
 • pro sestavení aplikace Maven, verzovací nástroje pro správu zdrojových kódů Git a CVS

Většina nástrojů není daných, ale doporučených. Jestli Vám vyhovuje jiný nástroj, prostě ho používejte.
Nemusíte to znát vše. Pokud jste schopný student nebo absolvent a nebojíte se učit, napište. Odborníka z vás uděláme my.

 

Dobrou práci umíme ocenit

Svých lidí si vážíme a i na platu je to vidět.
Proč nenapíšeme rovnou částku?
O přesné výši mzdy se budeme bavit velice konkrétně, ale až osobně. Odměna za výkon, zkušenosti, samostatnost nebo přístup se liší člověk od člověka.
I benefity si určíte tak trochu sami. Prostě se pobavíme o tom, co je pro vás důležité.

Samozřejmostí je například…

Vytisknout inzerát

Zaujali jsme vás? Pošlete nám zprávu!

Napište jen tak nebo pošlete rovnou životopis. A připište, proč vás láká pracovat právě u nás.

Chceme vás poznat. Přijďte nás nezávazně poznat osobně.

Ozvěte se námTohle o nás říkají lidé, kteří možná budou vaši kolegové

Zaměstnání v AIMTECu je moje první skutečné zaměstnání. Říkám skutečné, protože jsem před tím pracoval 15 let v malé rodinné firmě. 

Michal Basl / INT specialista Přečíst celý příběh

Sice jsem ředitelem, ale zároveň stále i součástí týmu, který implementuje projekty pro více než 30 společností na 5 kontinentech světa. To mne asi baví nejvíce, vidět stále něco nového a plnit kreativní zadání pro nové a nové společnosti.

Pavel Boháč / ředitel divize Asprova Přečíst celý příběh

AIMTEC mi dal práci kterou můžu mít rád a naplňuje mě. Takovou práci, do které se těším. A na otázku „proč zrovna AIMTEC“ odpovídám „protože je to AIMTEC“.

Radek Bouda / programátor Přečíst celý příběh

...konkrétní důvody, proč zde chci pracovat: středně velká agilní firma s českými majiteli – takže oproti start-upu už má svůj business a oproti nadnárodní firmě je stále agilní

Hung Duong Manh / programátor Přečíst celý příběh

Toho, že jsem nastoupil do AIMTECu ani náhodou nelituji. I přes to, že mě čeká ještě několik let studia, doufám, že vše zvládnu tak, abych úspěšně dostudoval a zároveň mohl být dál jeho součástí.

Michal Drda / INT specialista Přečíst celý příběh

V AIMTECu panuje úžasná atmosféra, člověk se nemusí bát požádat kohoholiv o radu, a i přes vysoké pracovní nasazení tu není nouze o zábavu.

Richard Gabriel / programátor Přečíst celý příběh

Těším se na každou cennou zkušenost, kterou se při své práci obohatím a pokud jste pracovité a šikovné kolečko a hledáte pro sebe ten správný strojek, pak může být AIMTEC právě a přesně pro Vás.

Jakub Irber / DCIx konzultant Přečíst celý příběh

Na Aimtecu se mi líbí, že vidí věci v širším kontextu a udržuje know-how pod jednou střechou, takže mohu spolupracovat na řešení problému s odborníky napříč celou firmou. Neustále se tak učím, poznávám nové lidi a vymýšlím optimální řešení jak pro nás, tak i pro zákazníka.

Mathilda Kačánová / Support specialista Přečíst celý příběh

AIMTEC se pro mě stal rodinou a mám tu spoustu přátel, se kterými se mi skvěle pracuje tak i povídá jen tak u piva....zní to jako pohádka a výplod PR oddělení? Já a mých 170 kolegů jsme důkazem že není.

Jakub Kračmer / SAP konzultant Přečíst celý příběh

AIMTEC je i se svými 170 zaměstnanci pořád jako rodinná firma. Všichni si pomáhají, baví se a táhnou za jeden provaz. 

Petr Krištof / DCIx konzultant Přečíst celý příběh

Vážím si vedení pro schopnost důstojně obstát v mezinárodní konkurenci s vlastním kapitálem a know-how a přitom zůstat příjemnými společníky do diskuze.

Tomáš Lomica / DCIx konzultant Přečíst celý příběh

Dělám to, co mě baví. Dělám to s lidmi, které to baví. A děláme to proto, aby práce bavila ty, pro které to děláme.

Vašek Sinkule / Asprova konzultant Přečíst celý příběh

Do Aimtecu jsem nastoupil v roce 2009 a to s minimem zkušeností. Od té doby se můj pracovní rozvoj prakticky nezastavil.

Marek Šabatka / obchodník Přečíst celý příběh
Michal Basl
Pavel Boháč
Radek Bouda
Hung Duong Manh
Michal Drda
Richard Gabriel
Jakub Irber
Mathilda Kačánová
Jakub Kračmer
Petr Krištof
Tomáš Lomica
Vašek Sinkule
Marek Šabatka

Poznat další kolegy

Jak žije AIMTEC

Být Aimtečák neznamená jen sedět v práci u počítače. Jsme rádi, že je u nás přátelská atmosféra. A že se rádi vídáme v pracovní době i mimo ni. Přečtěte si, co všechno se u nás děje.Úspěchy AIMkáristů

Úspěchy AIMkáristů

Ke kvalitní práci patří i kvalitní odpočinek a zábava. Kluci z oddělení Integrace jsou skvělí nejen v propojování systémů, ale dobře reprezentují Aimtec i v motokárových závodech. Ajťáci nejsou týpci, kteří sedí jen u počítačů. Proto jsme je...

Číst dál

Jak jsme stvořili hmatatelný cloud

Jak jsme stvořili hmatatelný cloud

Na začátku nebylo nic. A tak, jako kdysi z ničeho vznikl vesmír, nám vznikl mrak – cloud. Cestou cloudových služeb už nějakou dobu jdeme. To vše za podpory datacentra Amazon Web Services (AWS) ve Frankfurtu. Firmy tak mohou využít bezpečné...

Číst dál

Digitalizace je o lidech

Digitalizace je o lidech

Ve výrobních a logistických společnostech ulehčuje digitalizace námahu a umožňuje lidem dělat specializovanější práci. Za všemi systémy, automatizacemi, nastavováním, programováním a vytvářením procesů, o kterých je v  AIMagazinu řeč, vždycky...

Číst dál

loading

Kontakt

AIMTEC a.s.
Hálkova 32, 301 22 Plzeň
Česká republika

Tel.: +420 377 225 215
E-mail: lide@aimtecglobal.com

Aimtec
© Aimtec All rights reserved.