MENU
Home Příběhy zaměstnanců Vašek Sinkule

Vašek Sinkule

APS Consultant

Když jsem měl ve svém předchozím zaměstnání zrovna povyšovat na manažerskou pozici, na mém LinkedIn profilu se objevila zpráva od personalistky z Aimtecu. O změně práce jsem tehdy neuvažoval a ani jsem netušil, co je Aimtec zač.

Zprávu jsem si ale přečetl a začal ve mně hlodat červíček zvědavosti. Hledal jsem další informace. Úspěšná česká firma s dobrou firemní kulturou a skvělými výsledky mi chce nabídnout práci v oboru, který mě baví? Chtěl jsem vědět ještě víc.

Sába, tedy ona personalistka, mi rovnou domluvila telefonát s ředitelem divize Asprova. Právě systém pokročilého plánování výroby Asprova byl jeden důvodů, proč mě nabízená pozice začala zajímat. Rozhovor i následné osobní setkání s ředitelem Zdeňkem jen upevnilo mou zvyšující se důvěru v tuto společnost. Tohle by byl můj šéf? Tak to už je pořádný důvod k zamyšlení.

Ale co to povýšení na manažerskou pozici, které jsem měl slíbeno v současném zaměstnání? Dělat manažera, to je přece něco. Trvalo mi celých 14 dní, než jsem pochopil, že konzultant je vlastně taky manažer.

A tak jsem tu – a jsem tu rád.

Řídím sebe a svůj čas tak, aby mohl řídit kolegy, zákazníky a jejich čas.

Konzultant pro výrobní plánování spolupracuje s kolegy z obchodu, s vývojáři i se zákazníkem. Obchodníci musí zákazníka navštívit a vysvětlit mu, v čem jim Asprova může pomoci. Pokud se zákazník pro náš produkt rozhodne, je třeba propojit jeho podnikový informační systém s Asprovou. Když jsou systémy propojené, musí se definovat pravidla pro plánování.

Mnoho věcí je třeba uřídit, aby byl projekt úspěšně nasazen na produkci v daných termínech. A následně je třeba zákazníka podporovat. Všechny jeho systémy a data jsou živé struktury. Každý den se může stát neočekávaná událost, kterou je třeba v rámci podpory řešit. A tak navštěvujeme, vysvětlujeme, propojujeme, definujeme, nastavujeme, podporujeme…

Dělám to, co mě baví. Dělám to s lidmi, které to baví. A děláme to proto, aby práce bavila ty, pro které to děláme.


Další příběhy

loading

Kontakt

AIMTEC a.s.
U Prazdroje 2807/8, 301 00 Plzeň
Česká republika

Tel.: +420 377 225 215
E-mail: lide@aimtecglobal.com

Aimtec
© Aimtec All rights reserved.