MENU
Home Pojďte do zákulisí

Jak to u nás žije

Je nás už 270. Procesy máme definované, rozhodovat se umíme rychle, a tak se nemusíte bát korporátní atmosféry. Aimtečácká firemní kultura vás chytne a nepustí. I díky ní se rádi setkáváme v práci i mimo ni.

Víme, že každý potřebuje něco jiného.
Ale hodnoty v Aimtecu sdílíme...

Jsme si blízko

Práce pro nás není jen o práci. To, že jsme sehraný tým, je vidět i na dodaných projektech. Zajímáme se o lidi kolem sebe a rádi se obklopujeme těmi, kdo nás inspirují, rozvíjejí a dobře se s nimi spolupracuje.

Když můžeme, pomůžeme

Nonstop podporu nemají jen naši zákazníci, ale můžeme se na ni spolehnout i mezi sebou. Jsme zvyklí naslouchat, ptát se a vysvětlovat svá stanoviska. Nekopeme za sebe, ale za výsledný přínos.

 

Stavíme na znalostech a zkušenostech

Rádi propojujeme, obohacujeme a koukáme za rohy. To, co děláme, opíráme o reálné zkušenosti z praxe. Na problémy se díváme komplexně, a tak je i řešíme.

K názorům čelem, k mlžení zády

Nemlžíme, nepolitikaříme a nebojíme se uznat chybu. Když si něčím nejsme jisti, zeptáme se. I zákazníkovi dokážeme říct ne, pokud to nedává smysl. Každý názor je pro nás důležitý.

 

Svobodu vyvažujeme zodpovědností

Stavíme na vzájemné důvěře a respektu. Víme, že je jen na nás, jestli je získáme, a děláme pro to maximum. Zakládáme si na tom, že jsme féroví, a to samé očekáváme i od ostatních.

 

Máme odvahu věci měnit

Nebojíme se věci měnit a přizpůsobovat. Ze změn se nehroutíme, učíme se z nich. Neustále se rozvíjíme, hledáme nové efektivnější cesty a nebojíme se zpochybnit nefungující.
Pracovní podmínky si určíte tak trochu sami

Víme, že naši Aimtečáci nejsou sériové výrobky. A tak nerozdáváme benefity a nenastavujeme podmínky plošně, ale spíš se ptáme, co potřebujete a z čeho máte radost. Práce z domu je u nás samozřejmost nejen pro kolegy se vzdáleným bydlištěm, ale i pro ty, kteří se daný den potřebují na něco soustředit nebo mají prostě rýmu. Takže…  • cestovatelé vítají ještě jeden týden volna navíc
  • studenti jsou rádi, že můžou pracovat podle volna ve škole
  • kolegyním po mateřské dovolené nabízíme zkrácený úvazek
  • někoho zajímají jazyky a možný meziroční nárůst mzdy vymění za intenzivní kurz

Dává vám to smysl? Přidejte se do posádky!

Vyberte si z otevřených pozic

 

Jak žije AIMTEC

Tvořte s námi aplikace pro řízení skladů či dodávek, elektronickou komunikaci i plánování výroby.

Články z blogu

loading

Kontakt

AIMTEC a.s.
U Prazdroje 2807/8, 301 00 Plzeň
Česká republika

Tel.: +420 377 225 215
E-mail: lide@aimtecglobal.com

Aimtec
© Aimtec All rights reserved.