MENU
Home Pojďte do zákulisí

Jak to u nás žije

Je nás 170, ale pracujeme v mikrotýmech a nehrajeme si na pět linií managementu. A tak se nemusíte bát korporátní atmosféry. A pak je tu taky aimtečácká firemní kultura, která vás chytne a nepustí. I díky ní se rádi setkáváme v práci i mimo ni.

Víme, že každý potřebuje něco jiného

Důvěřujeme si

Jsme zodpovědní a samostatní. Nemáme 5 linií managementu. Dokonce ani docházkový systém. Věříme ve zdravý selský rozum.

Nepřetěžujeme se

Jedeme SCRUM. Důsledně. Nenavalí se na nás 10 požadavků naráz. Práce nás baví, ale respektujeme i čas na odpočinek, osobní a rodinný život.

 

Spolupracujeme

Respektujeme se a pomáháme si. Učíme se ze svých chyb. Slavíme úspěchy společně. A nebojíme se realizovat ani praštěné nápady.

 

Vzděláváme sami sebe

Podporujeme naše lidi, aby se neustále rozvíjeli a byli na špičce znalostí ve svém oboru.Pomáháme zákazníkům inovovat a jediný způsob, jak uspět na trhu, je skrze expertní know-how.
Příručka Aimtečáka

Všechny naše interní hodnoty jsme sepsali do Příručky Aimtečáka. Varujeme vás – čtení této příručky může způsobit vznik motivace jít k nám pracovat, což má následně závažné dopady na život čtenáře.

Otevřít příručku

Nechcete si naší příručku číst na počítači? Napište si o její tištěnou podobu! Pošlete nám na lide@aimtecglobal.com vaši adresu, kam chcete příručku poslat a my vám ji zdarma co nejdříve odešleme.

Pracovní podmínky si určíte tak trochu sami

Víme, že naši Aimtečáci nejsou sériové výrobky. A tak nerozdáváme benefity a nenastavujeme podmínky plošně, ale spíš se vás ptáme, co potřebujete a z čeho máte radost. Práce z domu je u nás samozřejmost nejen pro kolegy se vzdáleným bydlištěm, ale i pro ty, kteří se daný den potřebují na něco soustředit nebo mají prostě rýmu. Takže…  • cestovatelé vítají ještě jeden týden volna navíc
  • studenti jsou rádi, že můžou pracovat podle volna ve škole
  • kolegyním po mateřské dovolené nabízíme zkrácený úvazek
  • někoho zajímají jazyky a možný meziroční nárůst mzdy vymění za intenzivní kurz

Dává vám to smysl? Přidejte se do posádky!

Vyberte si z otevřených pozic

 

Jak žije AIMTEC

Tvořte s námi aplikace pro řízení skladů či dodávek, elektronickou komunikaci i plánování výroby.

Články z blogu

loading

Kontakt

AIMTEC a.s.
Hálkova 32, 301 22 Plzeň
Česká republika

Tel.: +420 377 225 215
E-mail: lide@aimtecglobal.com

Aimtec
© Aimtec All rights reserved.