MENU
Home Příběhy zaměstnanců Michal Drda

Michal Drda

INT specialista

O AIMTECu jsem se poprvé dozvěděl na přednášce na ZČU. Po několika minutách poslouchání mi bylo jasné, že to je firma, kde bych jednou chtěl pracovat. S lidmi z AIMTECu jsem potom spolupracoval v rámci dvou semestrálek, a následně jsme vymysleli i téma na bakalářskou práci.

Během zpracovávání bakalářské práce jsem nastoupil na HPP do jedné z plzeňských středních škol, kde jsem pracoval jako IT Support. Práce ve škole mě moc nenadchla, takže když se mě můj stávající nadřízený Lukáš při jedné ze schůzek ohledně bakalářky ptal, proč jsem vlastně nešel na pohovor do AIMTECu, říkal jsem si, že taková šance se už nemusí opakovata ani minutu jsem neváhal a přihlásil se. Byl jsem moc rád, když mě pak z AIMTECu pozvali na pohovor, který dopadl dobře, a nyní pracuji v divizi elektronické výměny dat jako externista společnosti SAP.

Na AIMTECu nejvíc obdivuji, že i když v době mého nástupu zaměstnával 150 lidí, je tu příjemná přátelská atmosféra jakov malé rodinné firmě. AIMTEC pravidelně pořádá hned několik veřejných nebo interních akcí a setkání, ať už jde o #AIMTECHackathon, nebo třeba AIMTEC Open Race – závod na horských kolech pro širokou veřejnost. Na interních akcích pořádaných ať už v rámci společnosti, nebo kolegy v rámci oddělení jsem se vždy výborně bavil a moc rád se jich účastním.

Toho, že jsem nastoupil do AIMTECu ani náhodou nelituji. I přes to, že mě čeká ještě několik let studia, doufám, že vše zvládnu tak, abych úspěšně dostudoval a zároveň mohl být dál jeho součástí.


Další příběhy

loading

Kontakt

AIMTEC a.s.
Hálkova 32, 301 22 Plzeň
Česká republika

Tel.: +420 377 225 215
E-mail: lide@aimtecglobal.com

Aimtec
© Aimtec All rights reserved.