MENU
Home Co děláme

Jsme Aimtec. Pomáháme průmyslu stát se digitálním.

Zefektivňujeme firemní procesy pomocí know-how, technologie a softwaru. Pomáháme řídit a sledovat výrobu. Propojujeme stroje s počítači, výrobní linky s ERP systémy.

Umíme řídit projekty

Zákazník od nás dostane přesně to, co chce! Celou dodávku projektu rozložíme na jednotlivé procesy, nad kterými vytváříme detailní projektový plán. Takže dokážeme vizualizovat stav projektu v jakémkoliv momentu. Za každý jednotlivý proces je zodpovědný na straně zákazníka klíčový uživatel, který proces definuje a akceptuje, na straně naší pak konzultant, který garantuje dodávku. Ve všech fázích projektu, tzn. během definice, prototypování i integračního testu, si procesy neustále vzájemně stvrzujeme. Nedochází tedy k obvyklému jevu, kdy zákazník na začátku projektu definuje svoje potřeby, kterých se konzultační firma striktně drží a není schopna flexibilních úprav.

 

Umíme řídit vývoj

Pro vývoj a dodávky softwaru využíváme agilní metodiky. Dodáváme včas a kvalitně díky SCRUM nástrojům, jako jsou daily stand-up, sprint review a retrospective. Máme velký tým, ale umíme ho řídit a přesně plánovat ve čtrnáctidenních iteracích. Týmová a projektová retrospektiva nám pravidelně pomáhá zlepšit se a poučit se z chyb. Vyhodnocením sprintu se zaměřujeme na to, co jsme dělali, dokončili a dodali. Na požadavky zákazníků reagujeme rychle a flexibilně. Pro každého zákazníka vyvíjíme SW dle jeho individuálních potřeb a každou novou verzi před dodáním pečlivě testujeme (TTD = test driven development). Jsme jeden tým, takže kdokoliv může kdykoliv požádat zkušenější kolegy o radu. Vzájemně se motivujeme a posouváme své schopnosti a znalosti kupředu.

Spolehlivě podporujeme

Než začneme poskytovat zákazníkovi podporu, poznáme jeho byznys tváří v tvář. Mluvíme jeho řečí a známe informační systémy. Stejně tak jsme ale lidští a umíme naslouchat. Učíme se z chyb. Všechny nové a dosud nepoznané problémy nás posouvají dál. S Aimtec Support 24/7 už naši zákazníci nemají strach z otázky „Co když…?“. Support jejediné místo, kde se potkávají všechny části byznysu. We are Support. We solve problems.

Technologie, které používáme

Naše aplikace běží na Tomcat serveru, Javě 8, databázová vrstva MSSQL 2016. Pro testování používáme JUnit, Selenium. Dále používáme jQuery, Jenkins, Docker. Je pro nás důležité, aby naše aplikace byly dostupné na všech mobilních platformách.
 

Pracujeme pro celý svět

Náš byznys je postaven na lidech, kteří našim zákazníkům již 20 let doporučují užitečná řešení.
Sami se neustále rozvíjíme, abychom byli úspěšní v projektech fungujících po celém světě.

mapa

Společně řešíme zakázky pro prestižní firmy

V Aimtecu najdete dobré uplatnění v začátcích i s léty zkušenostíPomáháme třeba řídit výrobu komponent luxusních aut potažených kůží.

Jak žije AIMTEC

Tvořte s námi aplikace pro řízení skladů či dodávek, elektronickou komunikaci i plánování výroby.

Články z blogu

loading

Kontakt

AIMTEC a.s.
Hálkova 32, 301 22 Plzeň
Česká republika

Tel.: +420 377 225 215
E-mail: lide@aimtecglobal.com

Aimtec
© Aimtec All rights reserved.