MENU
Home Co děláme

Jsme průvodci digitalizací

Digitalizujeme logistické či výrobní procesy tak, aby zákazníkům šetřily čas i peníze, a zároveň jejich byznys posunuly ještě o krok dál. Stopy naší práce najdete v automotive, logistice, ale i potravinářství nebo kosmetice.

Umíme řídit projekty

Stav projektu dokážeme vizualizovat v jakémkoliv momentu. Za každý proces je na straně zákazníka zodpovědný klíčový uživatel, který ho definuje a akceptuje. Na naší straně stojí konzultant, který garantuje dodávku. Ve všech fázích projektu během definice, prototypování i integračního testu si procesy neustále vzájemně stvrzujeme. Díky tomu jsme flexibilnější a umíme okamžitě reagovat.

 

Umíme řídit vývoj

Jedeme v agile. Dodáváme včas a kvalitně díky SCRUM nástrojům (daily stand-ups, sprint review, retrospective). Pro každého zákazníka upravujeme software podle jeho potřeb a veškeré změny průběžně automaticky testujeme. Našich čtyřicet vývojářů a šedesát paralelních projektů hravě uřídíme ve čtrnáctidenních iteracích i bez přesčasů. Také proto máme třetinu času vyhrazenu na inovace.

Na naši podporu je spoleh

Náš Support je místo, kde se potkávají všechny části byznysu. Podporu poskytujeme v režimu 24/7, každý ze „supporťáků“
se průběžně školí, aby mluvil řečí zákazníka a znal jeho informační systémy.

Technologie, které používáme

Naše aplikace běží na Tomcat serveru, Javě 11 a databázové vrstvě MSSQL. Pro testování používáme JUnit i Selenium. Potkat
u nás můžeš také Angular, Android, Spring, Jenkins, Docker, Kubernetes nebo AWS.
 

Pracujeme pro celý svět

Náš byznys je postaven na lidech, kteří už více než dvacet let pro zákazníky připravují užitečná řešení a stojí při nich, když je zavádějí.
Neustále se rozvíjíme, abychom byli úspěšní v projektech fungujících po celém světě.

mapa

Společně řešíme zakázky pro prestižní firmy

V Aimtecu najdete dobré uplatnění v začátcích i s léty zkušenostíV Sellier Bellot jsme nastavili plně automatizovaný sklad.

Jak žije AIMTEC

Tvořte s námi aplikace pro řízení skladů či dodávek, elektronickou komunikaci i plánování výroby.

Články z blogu

loading

Kontakt

AIMTEC a.s.
U Prazdroje 2807/8, 301 00 Plzeň
Česká republika

Tel.: +420 377 225 215
E-mail: lide@aimtecglobal.com

Aimtec
© Aimtec All rights reserved.