MENU
Home Blog DAMOK 2022: Vzdělávací, soutěžící, pařící

DAMOK 2022: Vzdělávací, soutěžící, pařící

Několik kilogramů pizzy, olympiáda v potápěčských brýlích, ale i souhrn důležitých novinek a změn digitalizační platformy DCIx, která pomáhá zákazníkům po celém světě. Pod zkratkou DAMOK se i letos skrývalo výjezdní zasedání našeho největšího týmu. Jak vypadalo? Podívejte se na akci očima jednoho z nováčků – konzultanta Marka.

Dopolední sekce, v doprovodu bohatého občerstvení, se nesla v duchu přednášek se shrnutím uplynulého roku a zdůrazněním novinek v oddělení DCI. Při obědové pauze jsme byli zavaleni nekonečným množstvím pizzy, kde si každý mohl složit tu svou z oblíbených druhů. Po vydatném obědě následoval přesun na místo konání volnočasovější části letošního DAMOKu – do kempu Věšín v Brdech. O tom ale až za chvíli. Co nejdůležitějšího padlo na přednáškách?

Rozvoj verze 7, rekordní počty nováčků i dvojčata

Poslední rok se v produktu DCIx nesl ve jménu nejnovější verze s číslem 7, která už komplet funguje v cloudu. Kromě nárůstu počtu zákazníků se s ní pojí také 100% nárůst live verzí. Zároveň jsme si na dopolední sekci DAMOKu připomněli rozvoj a důležitost cloudu a vyhlásili jsme nejziskovější projekty. V roce 2022 se k DCI týmu přidalo 22 nováčků a studentů, takže jedním z témat bylo i jejich zaškolení a to, jak se jim povedlo zapojit se do plánovaných aktivit.

Bavili jsme se také o nemalém počtu dalších úspěšných projektů, jako jsou například ty z WMS ve spolupráci se zaskladňováním pomocí Autostore systému a jiných způsobů automatického zaskladňování. Nebyla opomenuta ani tvorba virtuální reality a digitálních dvojčat, která již pomáhají v live projektech.

Olympiáda, kterou by v Řecku asi neskousli

V další fázi DAMOKu byla zahájena již dlouho očekávaná Funny DCIx Olympiáda. Nechyběl ani olympijský průvod a zažehnutí ohně. Nejednoho z nás znervóznil připravený venkovní bazén při néé úplně letních podmínkách. Nicméně se našli tací, kterým se tato konkrétní olympijská disciplína zalíbila a skočili do ní doslova po hlavě. Kromě štafety v bazénu pro nás bylo připraveno dalších skoro třicet skvělých disciplín, například pro mnohé z nás nový spikeball, souboj v zatloukání hřebíků a ochutnávání nebo pivní štafeta ve šnorchlovacím vybavení.

Večerní volná zábava pak měla nekontrolovaný průběh. Někdo se odebral rovnou na bar, jiný se účastnil táborákového zpívaní a hraní na kytaru (ovšem bez táboráku), další partu pohltil taneční parket, ale i u kulečníkového stolu se vystřídal nemalý počet hráčů. V průběhu noci jsme se postupně podle výdrže odebírali do chatek, ale našli se i jedinci, u kterých se na základě jejich výdrže mohlo ušetřit na pronájmu.

Uspořádat DAMOK, tedy téměř dvoudenní akci pro takřka sto lidí, není vůbec jednoduchá záležitost. Když se to ale organizátorům napříč hned několika odděleními povede (tak jako letos) a dokážou vytvořit tolik zábavy pro všechny zúčastněné, o to chvályhodnější počin to je, a patří jim veliké DÍKY!

loading

Kontakt

AIMTEC a.s.
U Prazdroje 2807/8, 301 00 Plzeň
Česká republika

Tel.: +420 377 225 215
E-mail: lide@aimtecglobal.com

Aimtec
© Aimtec All rights reserved.