MENU
Home Příběhy zaměstnanců Vašek Sinkule

Vašek Sinkule

konzultant

Když jsem měl ve svém předchozím zaměstnání zrovna povyšovat na manažerskou pozici, na mém LinkedIn profilu se objevila zpráva od personalistky z AIMTECu. O změně práce jsem tehdy neuvažoval a ani jsem netušil, co je AIMTEC zač.

Zprávu jsem si ale přečetl a začal ve mně hlodat červíček zvědavosti. Hledal jsem další informace. Úspěšná česká firma s dobrou firemní kulturou a skvělými výsledky mi chce nabídnout práci v oboru, který mě baví? Chtěl jsem vědět ještě víc.

Sába, tedy ona personalistka, mi rovnou domluvila telefonát s ředitelem divize Asprova. Právě systém pokročilého plánování výroby Asprova byl jeden důvodů, proč mě nabízená pozice začala zajímat. Rozhovor i následné osobní setkání s ředitelem Zdeňkem jen upevnilo mou zvyšující se důvěru v tuto společnost. Tohle by byl můj šéf? Tak to už je pořádný důvod k zamyšlení.

Ale co to povýšení na manažerskou pozici, které jsem měl slíbeno v současném zaměstnání? Dělat manažera, to je přece něco. Trvalo mi celých 14 dní, než jsem pochopil, že konzultant je vlastně taky manažer.

A tak jsem tu – a jsem tu rád.

Řídím sebe a svůj čas tak, aby mohl řídit kolegy, zákazníky a jejich čas.

Konzultant pro výrobní plánování spolupracuje s kolegy z obchodu, s vývojáři i se zákazníkem. Obchodníci musí zákazníka navštívit a vysvětlit mu, v čem jim Asprova může pomoci. Pokud se zákazník pro náš produkt rozhodne, je třeba propojit jeho podnikový informační systém s Asprovou. Když jsou systémy propojené, musí se definovat pravidla pro plánování.

Mnoho věcí je třeba uřídit, aby byl projekt úspěšně nasazen na produkci v daných termínech. A následně je třeba zákazníka podporovat. Všechny jeho systémy a data jsou živé struktury. Každý den se může stát neočekávaná událost, kterou je třeba v rámci podpory řešit. A tak navštěvujeme, vysvětlujeme, propojujeme, definujeme, nastavujeme, podporujeme…

Dělám to, co mě baví. Dělám to s lidmi, které to baví. A děláme to proto, aby práce bavila ty, pro které to děláme.


Další příběhy

loading

Kontakt

AIMTEC a.s.
Hálkova 32, 301 22 Plzeň
Česká republika

Tel.: +420 377 225 215
E-mail: lide@aimtecglobal.com

Aimtec
© Aimtec All rights reserved.