MENU
Home Blog Vánoční večírek Aimtecu ve stylu Rock´n Rollu

Vánoční večírek Aimtecu ve stylu Rock´n Rollu

Večírky v konkrétním stylu se nám osvědčily.

Zapomeneme na business sukně, dlouhé tmavé kalhoty, saka a dáme průchod naší fantazii. Však i Jarda Follprecht, zakladatel Aimtecu, si při úvodním slovu pochvaloval, že si konečně může bez skrupulí nad bontonem vzít k černým kalhotám bílé ponožky. Letos se totiž večírek odehrál v době Elvise Presleyho ve stylu Rock´n Rollu.

Přípravy začaly už od brzkého rána v Bolevecké sokolovně, kde tým Aimtekovského dobrovolného realizačního týmu od rána poklízel, zdobil, dekoroval, nacvičoval, organizoval a dohlížel na vše, co bylo potřeba. To vše se neobešlo bez pár stehů v nemocnici. To víte, to je tak, když ajťákovi dáte za úkol manuální práci. :-) Ale na štěstí to nebylo nic vážného, přípravy jsme stihli i s časovou rezervou a večírek mohl začít.

Vlastním trumfem jsme večírek otevřeli. Aimtečáci jsou živelní, rádi slaví, rádi se baví a také pro to neváhají něco udělat. A tak pro tuto speciální příležitost vzniklo speciální uskupení – Aimtec band. Hudební skupina, složená ze zaměstnanců Aimtecu si na zahájení pro rozehřátí připravila několik Rock´n rollových pecek včetně písně opravdové další legendy Chucka Berryho. Následovalo vystoupení taneční školy Petry Parvoničové, taneční lekce Rock´n rollu, kde i ti největší odpůrci tance mohli poznat, jakým způsobem se dají protančit „sedmery střevíce“ a o půlnoci mezi nás zavítal samotný Elvis Presley, aby s námi opět roztančil parket. Závěr završil DJ. Přijde Vám to málo? To vše bylo proloženo vizážistkami, které nás upravovaly dle tehdejších zvyků a kadeřnicemi vytrvale tužícími rebelské účesy.To vše samozřejmě proložené výtečným jídlem a dobrým pitím.

Každý si večírek užil po svém. Někteří ho pojali opravdu stylově. A věřte mi, vidět vedoucí divizí v rockovém oblečení a s kohouty na hlavě, opravdu stojí za to. Někdo večírek strávil více u rautu, někdo na parketě, jiný zase u baru. Ale užili jsme si ho všichni!

loading

Kontakt

AIMTEC a.s.
Hálkova 32, 301 22 Plzeň
Česká republika

Tel.: +420 377 225 215
E-mail: lide@aimtecglobal.com

Aimtec
© Aimtec All rights reserved.