MENU
Home Blog Proč slavíme Back Office Day

Proč slavíme Back Office Day

Dvě stě zaměstnanců, dvaatřicet z nich pracuje  v Back Office. Možná si říkáte, že je to velký počet. Ano, je. Někteří se starají o neustálé vylepšování interního informačního systému, aby procesy běžely co nejvíce automaticky a mohli jsme se věnovat činnostem s přidanou hodnotou. Další zajišťují hladkou dodávku a instalaci hardwaru, a to jak v Aimtecu, tak u zákazníka. Office oddělení pečuje o to, aby měl každý maximální komfort pro svou práci – pohodlný stůl, ergonomickou židli, dostatek dobrého světla, hotel pro služební cesty atd.

Aimtec také vlastní více než sedmdesát firemních aut. A to už je pořádná flotila. Konzultant, obchodník nebo kdokoliv, kdo vlastní služební auto, se může obrátit na své kolegy, pokud potřebuje vyměnit pneumatiky nebo zavézt auto do servisu. Jednoduše odevzdá klíčky na recepci a tam už všechno zařídí.

Marketing ruku v ruce s obchodem a všemi ostatními pomáhá naplňovat naši vizi. Finance drží opratě, aby uřídily marnotratnost nás všech, hlídají budgety, milníky, fakturují a udržují finanční pořádek. Personální oddělení řídí další rozvoj a vybírá ty nejlepší talenty. Jen s tak velkou podporou se manager, programátor, obchodník nebo konzultant může soustředit na svou práci, ve které je profesionál, a neztrácí drahocenný čas.

Back Office přebírá velkou část agendy, s pochopením a úsměvem. Za každou cestou Aimtečáka za zákazníkem stojí někdo, kdo ho vybral, kdo mu dal vybavení, know-how, zajistil mu auto, hotel a vložil do něj čas, energii a důvěru. Naštěstí pracujeme ve firmě, kde se to nebere jako samozřejmost a ostatní si toho váží. Proto každý rok slavíme Back Office Day. Za to díky!

loading

Kontakt

AIMTEC a.s.
Hálkova 32, 301 22 Plzeň
Česká republika

Tel.: +420 377 225 215
E-mail: lide@aimtecglobal.com

Aimtec
© Aimtec All rights reserved.