MENU
Home Blog Poznej Aimtečáka: Natálie

Poznej Aimtečáka: Natálie


Natálie se k Aimtečákům přidala na začátku letošního roku. Nastoupila do supportního oddělení do sehrané party, co se denodenně stará o naše zákazníky. Jak vypadaly její první měsíce v Aimtecu?

Pověz nám něco o tvé předchozí práci. Co jsi dělala, než jsi nastoupila do Aimtecu?

Pracovala jsem v logistice, starala jsem se o komunikaci se zákazníky v celém logistickém procesu a v dopravě a řešila jsem problémy s tím spojené. Mezi mé další úkoly patřilo například hledání co nejlevnějšího dopravce na trasu, která nebyla implementována. Taková práce měla bohužel dost stresující charakter a já si pak nosila starosti i domů. To jsem chtěla změnit.

Máš za sebou v Aimtecu už několik měsíců, jaké byly začátky?

První den byl pěkně zorganizován: prohlídka firmy, představení, co vše firma dělá a jak funguje. Následoval oběd s týmem a se šéfem. Hned první den jsem odcházela s úsměvem na tváři. Měla jsem šikovnou a hodnou zaučující, která mi vše vysvětlila, a pak začalo postupné učení praxí na e-mailech a následně první telefonáty se zákazníkem. Musím říct, že jsem chytla opravdu skvělý tým, se kterým si užívám i volný čas. Spolupracovnice pro mě nejsou „jen“ kolegyně, ale i přátelé.

V Supportu na tebe čekala spousta novinek. Co pro tebe bylo nejzajímavější se naučit?

Přímo z IT jsem zkušenosti neměla, po nástupu pro mě bylo tedy zajímavé a nové téměř vše. Díky předchozím zkušenostem z logistiky jsem ale znala ticketovací systém (Service Desk) a osvojila jsem si komunikaci s klienty z různých států – tyto zkušenosti jsem využila i v Aimtecu. Nedávno jsem se začala věnovat i kontrolám interních požadavků a díky tomu mnohem více jednám s kolegy Aimtečáky.

To mě opravdu baví! 

Jaký trend v tvé specializaci tě momentálně těší?

Líbí se mi, že jsme schopni se ihned vzdáleně připojit k zákazníkovi, který potřebuje pomoc, a asistovat mu při řešení jeho problému. Díky tomu ví, že nám může kdykoliv zavolat a my jsme mu plně k dispozici. Myslím, že právě to klienti opravdu ocení. Vědí, že v případě jakéhokoliv IT problému jsme mu vždy připraveni pomoci.

Teď ale mimopracovně. Ve volném čase ujíždíš na fitness a zdá se, že je to pro tebe velká vášeň. Jak ses k němu dostala?

Před dvěma lety jsem upravila stravu a začala cvičit. Zhubla jsem osm kilo a rozhodla se, že chci začít také stavět hmotu. I když mám špatný den nebo nemám zrovna nejlepší náladu, do fitka se vždy těším – je to pro mě místo, kde si psychicky odpočinu a úplně vypnu, zároveň se absolutně fyzicky vyčerpám, ale ta bolest za to opravdu stojí. Nejoblíbenější je u mě takzvaný "legday madness" – program plný dřepů se zátěží. A můj prozatím největší rekord na dřep? 95 kilo! Nikdy bych nevěřila, že něco takového zvládnu!

Bohužel v nynější situaci je cvičení těžší, ani tak se ale žádná pauza nekoná a makám doma. Při hledání závaží stačí být kreativní – já použila třeba těžký anglicko-český slovník!

Nakonec se trochu ohlédneme nazpět… Čím jsi chtěla být v dětství a proč?

Nejdřív jsem chtěla být učitelkou stejně jako maminka, pak jsem ale své ambice povýšila na princeznu.

Dnes bych už ale Support za korunku nevyměnila!


Lákalo by tě připojit se k našemu týmu? Podívej se na naše otevřené pozice, nebo nám rovnou napiš.

Jestli tě zajímá, jak si v Aimtecu žijeme, rozhodně se mrkni na náš Instagram!

loading

Kontakt

AIMTEC a.s.
U Prazdroje 2807/8, 301 00 Plzeň
Česká republika

Tel.: +420 377 225 215
E-mail: lide@aimtecglobal.com

Aimtec
© Aimtec All rights reserved.