MENU
Home Blog Blíž centru Plzně, blíž pivovaru, ale hlavně blíž sobě...

Blíž centru Plzně, blíž pivovaru, ale hlavně blíž sobě navzájem

Máme za sebou první měsíc v nových kancelářích. Z Hálkovy ulice se Aimtec 1. ledna 2020 přestěhoval do ulice U Prazdroje. Blíž centru Plzně, blíž pivovaru, ale pro nás hlavně blíž sobě navzájem. Vyměnili jsme tři oddělené budovy, mezi kterými jsme byli zvyklí přebíhat, za dvě patra přizpůsobená jen a jen potřebám Aimtecu. „Kanceláře jsme připravili jako takovou skládačku a jak znám Aimtečáky, možná vytvoří zcela vlastní systém užívání a předčí tak veškerá naše očekávání,“ říká Roman Žák, jeden ze zakladatelů Aimtecu. 

Jak se nám tu žije? 

To, abychom byli schopní snadno spolupracovat a komunikovat, bylo jednou z největších priorit pro stěhování i rozložení nových kanceláří. Proč? Naše projekty jsou stále komplexnější, a jelikož si zakládáme na tom, že v jednombalíčku“ spojujeme široké spektrum odborníků, je pro nás zásadní, abychom snadno dokázali dát hlavy dohromady. Díky tomu můžeme často zákazníkům pomoci s otázkami, o kterých zatím sami ani neví. „Kanceláře konečně odráží to, jaký je Aimtec uvnitř. Umožňují maximální formu komunikace, a to mezi všemi úrovněmi a rolemi v rámci celé společnosti,“ dodává náš CEO Jaroslav Follprecht. 

Být si blíž a inspirovat se navzájem 

Efekt toho, že jsme od sebe vzdálení jen pár metrů, byl okamžitý. Už po pár dnech jsme museli uznat, že přirozené potkávání všech je velmi příjemný důsledek přesunu. Navíc si užíváme to, že kanceláře jsou pro setkávání přímo stvořeny. Nejvíc jsme se těšili na „Kavárnu“, která je ideální pro celofiremní dýchánky. Ať už jde o pravidelnou Aimtec snídani, nebo Hřiště inovací, kde se inspirujeme nejnovějšími technologiemi a přemýšlíme, jak je využít v našich projektech. Konečně se můžeme nerušeně soustředit v tichých zónách, neobědváme u stolu, ale ve vybavené jídelně a třeseme se na léto, kdy setkávání přesuneme na terasu s nejluxusnějším výhledem na Plzeň. 

Nové kanceláře jsou založeny na systému activity based office, takže pro každou činnost můžeme využívat jiný prostor, který je pro ni přizpůsobený. To ale neznamená, že by se zapomnělo na klasické pracovní místo. Velice příjemnou novinkou, na kterou jsme si okamžitě zvykli, jsou například polohovatelné elektrické stoly nebo ergonomické židle, u kterých můžete nastavit každý milimetr.  

Nový výhled stojí za to!

„Je to pro mě další důkaz toho, že Aimtec se stává globální firmou. Děláme projekty po celém světě a tomu teď odpovídají i naše kanceláře,“ dodává Jaroslav Follprecht. Máme to tu krásné. I tak ale přesun nebyl jednoduchý, protože ke starým budovám nás pojilo silné pouto. Nazvěte to sentimentem, ale výhled na zasněženou vlakovou zastávku Jižního předměstí z paměti jen tak nevymažeme. Na druhou stranu se nám dostalo více než dostatečné satisfakce. Nyní si můžeme sednout do měkkého křesla s hrnkem kávy z pákového profi stroje a zasněně se kochat přímo věží katedrály sv. Bartoloměje. A na tom něco je! 

Máš pocit, že bys mezi nás zapadl? 

Držíme ti u nás volnou židli (ano, tu nastavitelnou)!   

 

loading

Kontakt

AIMTEC a.s.
U Prazdroje 2807/8, 301 00 Plzeň
Česká republika

Tel.: +420 377 225 215
E-mail: lide@aimtecglobal.com

Aimtec
© Aimtec All rights reserved.