MENU
Home Blog AMOK 2018

AMOK 2018

Amok, neboli Aimtečácký Mentálně Občerstvující Kongres, se stal již tradiční týmovou akcí. Je to pro nás čas, kdy posouváme především sami sebe. Nevěnujeme se zákazníkům, ale svému vlastnímu rozvoji.

Letošní ročník nesl název Cesta za hranice. Proč? Protože to není tak dávno, kdy se Aimtec stal opravdu globální firmou. Naše obchodníky a konzultanty můžete potkat opravdu po celém světě. Naše vnímání budoucnosti se skládá z Digital delivery, Digital factory a Experního know-how. Pokud chceme být globální, nestačí o tom jen mluvit, ale být opravdu důvěryhodným partnerem. A to musí být zřejmé z každé naší věty, z každého našeho gesta. A tak jsme sami na sobě demonstrovali, jak by to rozhodně nemělo vypadat. Extroverti z našich vlastních řad vyšli na přehlídkové molo coby fashion hunter, lumbersexuál, programátor, mileniálka, nestárnoucí konzultantka nebo hippie biožena. Průvodcem světa moderních trendů nám byl stand-up komik, moderátor, spisovatel a improvizátor Jiří Charvát.

Poté bylo na čase posunout se od nás samotných k Aimtecu. Kde jsme při stanovování vize chtěli být a kde jsme nyní? Jaké projekty se nám podařily a kolik cesty ještě musíme ujít? Manažeři jednotlivých oddělení shrnuli stav aktuálních projektů. A od jednatelů jsme slyšeli ne/obyčejné „díky“, protože na pochvalu přes další a další výzvy často zapomínáme.

Po dobrém obědě si mnozí z nás z další diskuse od Petra Ludwiga (ano, toho Petra Ludwiga, který napsal bestseller Konec prokrastinace) odnášeli několik podnětů o smyslu v práci i v osobním životě a o tom, jak vědomě pracovat s tzv. růstovým myšlením, tedy jak nezakrnět a nespoléhat se na tradiční a osvědčené cesty, ale jak se dívat na situace, které denně řešíme i z jiného úhlu.

Odpolední program už si volil každý individuálně. Někoho kroky zavedly do místnosti, kde expediční cestovatel Honza “Tráva“ Trávníček vyprávěl o výpravách na K2, Annapurnu nebo vrchol hory Cho Oyu. Někdo rozvíjel svůj vlastní potenciál ve Škole improvizace s Jiřím Charvátem, někteří diskutovali s interními experty Jirkou Hrabákem nebo Vaškem Kalinou na téma ukládání fotek z cest, nebo získali hlubší vhled do toho, jak funguje naše oddělení Asprova. A kdo už měl dost sezení, mohl si protáhnout tělo na cvičení s Pavlem Mackem.

A večer? Někdo běžel závod Šumavák“, někdo sjížděl na koloběžkách ze Svatoboru, někdo cestoval po světě prostřednictvím znalostního kvízu a o tom, co se dělo po 22:00 hod už se nemluví. :-)

Každopádně jsme si to i letos užili, načerpali jsme energii a máme opět o čem přemýšlet. Kdo chce toto zažít s námi, jedinou CESTOU k tomu je, stát se Aimtečákem.

loading

Kontakt

AIMTEC a.s.
Hálkova 32, 301 22 Plzeň
Česká republika

Tel.: +420 377 225 215
E-mail: lide@aimtecglobal.com

Aimtec
© Aimtec All rights reserved.