MENU
Home Blog 25 let? Oslaveno. Pořádně!

25 let? Oslaveno. Pořádně!

My věděli, proč jsme pro každého příchozího návštěvníka připravili sluneční brýle! Bylo krásné počasí, sluníčko svítilo o sto šest a všechno vyšlo opravdu parádně. 

25 let existence naší firmy jsme oslavili v prostorách Plzeňského Prazdroje. Program jsme okořenili tematikou muzikálu Starci na chmelu, a tak letní nálada jela naplno. Odstartovali ji naši zakladatelé, když celou oslavu zahájili skvělou choreografií, která sklidila nadšenou salvu potlesku. Aby na to nebyli sami, podpořil je i moderátor Tomáš Měcháček. Jestli má někdo stejný humor jako my v Aimtecu, je to právě on, a tak naší party dodal úplně novou úroveň pohody.

Starci (a Aimtec) na chmelu

Tematika večera a místo konání byly nekompromisní. Pivo teklo proudem, nemohli jsme vynechat ani školu čepování, na své si ale přišli i vinaři, na které čekalo proseccolo. Za super náladou nestály jen výše zmíněné dobroty. Abychom po práci protáhli svaly, vzali si nás do parády tanečníci z Dance Center Petry Parvoničové, kteří úžasnými vystoupeními doprovodili celý náš program.

Přehlídka, kterou (ne)chceš

Zlatým hřebem party byla bezpochyby módní přehlídka. Může se zdát, že něco takového na firemní oslavu úplně nepatří. Ale to ještě nevíte, o čem je řeč! Na P.n.e.u.m.a.t.i.k.a show (Přehlídka nejbizarnějších estetických úkazů v módě a textilu infiltrujících kuloáry Aimtecu) jste mohli vidět modely, které v práci úplně potkávat nechcete. Ať už šlo o lehce zapoceného sporťáka, nebo kolegu, který se zcela přizpůsobil home office a srostl se svými tepláky.

Bez nich bychom tu nebyli

Největší dík a pozornost ale patřila našim zakladatelům Jaroslavu Follprechtovi a Romanu Žákovi. Za to, kam za celou dobu jeho existence Aimtec dovedli, jsme jim připravili překvapení. Už pár týdnů před termínem oslavy jsme do speciálních knih sepisovali vzkazy, přání a vzpomínky na to, co jsme s nimi zažili. A protože už spolu vydrželi celých 25 let, slaví vlastně stříbrnou svatbu. Nezapomněli jsme proto přidat pořádný svatebně-výroční dar – skleničky!

Zkrátka, oslava 25. narozenin se zařadila na špici Aimtečích oslav. Vzpomínat na ni budeme ještě dlouho, ne-li navždy. Díky všem kolegům, zakladatelům, ale hlavně těm, kteří pro nás tuto parádu tak skvěle naplánovali a zorganizovali!

Takže... Uvidíme se na vánočním večírku?

loading

Kontakt

AIMTEC a.s.
U Prazdroje 2807/8, 301 00 Plzeň
Česká republika

Tel.: +420 377 225 215
E-mail: lide@aimtecglobal.com

Aimtec
© Aimtec All rights reserved.