MENU
Home Blog Letní semestr na ZČU s AIMTECem

Letní semestr na ZČU s AIMTECem

Jsme pyšní na naši aktivní účast v rámci vzdělávání. Děkujeme Západočeské univerzitě, že jako každý rok se s námi studenti mohou potkat hned v několika univerzitních předmětech, kde jim můžeme předávat naše expertní know-how. Ani rok 2017 nebude výjimkou.

Tento letní semestr se s námi můžete ponořit do Průmyslu 4.0. V rámci předmětu Podnikové Informační Systémy (KPV/PIS) nabízíme studentům možnost vypracovat semestrální práci s námi. Podíváte se s námi do praxe plánování a zavádění PIS ve firmách.

V rámci Mobilní komunikace a zařízení (KIV/MKZ) nabízíme semestrální práce šité přímo pro náš vlastní software. Studenti si mohou vybrat Implementaci posílání zpráv mezi uživateli Android Touch Clienta a uživateli WEB klienta v prostředí aplikace DCIx či Rozšířit aplikaci DCIx Android Touch Client o modul na vytvoření fotografie a odeslání na server nebo alespoň přijít na naši přednášku Android na průmyslových zařízeních a jejich použití v praxi.

V základech Softwarového Inženýrství KIV/ZSWI se s námi můžete opět podívat do praxe, přímo do našeho vlastního softwaru. Studenti si s námi v rámci seminární práce mohou umožnit změnu formátu číselných hodnot v prostředí aplikace DCIxzískat seznam možných chybových zpráv z transakční definice v aplikaci DCIx, generovat čárové kódy v aplikaci DCIx s následným tiskem na tiskárnu nebo třeba prohledávat nastavování transakční definice v aplikaci DCIx

Určitě si nenechte ujít i přednášku 10 klíčových principů agilního vývoje.

V pokročilém Softwarovém inženýrství KIV/ASWI  se budeme věnovat nástroji pro porovnání definice příkazu mezi produkční a testovací verzí aplikace DCIx, definici filtru přes více sloupců v přehledových obrazovkách aplikace DCIx či aplikaci pro zobrazení ganttova diagramu ve webovém prohlížeči am porovnávat knihovny.

Chybět nebude ani přednáška o testování v Ověřování kvality software (KIV/OKS) či nabídka seminární práce v Úvodu do uživatelského rozhraní (KIV/UUR). Možná Vám i něco povíme v Systémové integraci (KIV/SI). Po integraci máme pojmenováno i celé jedno firemní oddělení, tak opravdu máme co říct 

Těšíme se na vás!

loading

Kontakt

AIMTEC a.s.
Hálkova 32, 301 22 Plzeň
Česká republika

Tel.: +420 377 225 215
E-mail: lide@aimtecglobal.com

Aimtec
© Aimtec All rights reserved.