MENU
Home Příběhy zaměstnanců Tomáš Lomica

Tomáš Lomica

DCIx konzultant

O Aimtecu jsem se poprvé dozvěděl, když jsem já sám hledal integrátora v předchozí práci.  Pár let na to se mi z Aimtecu ozvali sami. Pohovor byl profesionální a nezůstala na mne niť suchá. ;-) Telefonát z HR hned následujcí den byl milým překvapením. Dnes mám na starosti evropské dodávky projektů WMS, JIS, QMS a vývoj YMS.

Než jsem nastoupil do Aimtecu, byla moje pracovní kariéra celkem klikatá - od roku 2005 jsem vystřídal 3 obory (stavebnictví, logistika, IT). I mé pracovní pozice byly různé - od asistenta, přes koordinátora až po krizového manažera. Pracoval jsem jak v rodinných firmách, tak i v nadnárodních korporacích v Čechách, na Slovensku a v USA. A po takových zkušenostech už máte co hodnotit.

S určitým nadhledem mohu říct, že v Aimtecu jsou na dobré úrovni všechny vitálně důležité opěrné body firmy - strategie, HR, projektové řízení, kvalita, marketing a finance. Ve svojí práci mám potřebné zdroje, znalostní zázemí a v neposlední řadě podporu, když je třeba.

Nejvíce si cením minimálního neproduktivně stráveného času a každodenního učení novým dovednostem. Vážím si vedení pro schopnost důstojně obstát v mezinárodní konkurenci s vlastním kapitálem a know-how a přitom zůstat příjemnými společníky do diskuze.


Další příběhy

loading

Kontakt

AIMTEC a.s.
Hálkova 32, 301 22 Plzeň
Česká republika

Tel.: +420 377 225 215
E-mail: lide@aimtecglobal.com

Aimtec
© Aimtec All rights reserved.