MENU
Home Příběhy zaměstnanců Štěpánka Krutinová

Štěpánka Krutinová

DCIx Consultant - brigáda

Už jako malou mě bavilo zkoumat věci a přicházet jim na kloub. Doma jsem začala rozebírat a opravovat počítače. Věděla jsem, že v práci nechci jen kódit, ale baví mě i procesy a logické nastavování. Rozhodla jsem se studovat FAV, obor Informatika. Na škole jsem měla pocit, že mám sice široký přehled, ale ničemu nerozumím do hloubky. Aimtec na mě na veletrhu pracovních příležitostí zapůsobil jako firma, která dává prostor juniorům, kteří se mohou ve firmě dál učit a postupně se stát opravdovými profíky.

V Aimtecu se mi líbil proces zaučení. Díky prvnímu internímu projektu jsem poznala plno lidí v týmu. S obchodníkem jsem vyrazila k zákazníkovi a aktuálně skládám interní certifikaci na konzultanta. Už teď, jako nováček, jsem zařazená do týmu. Pomáhám s jednodušším nastavením a dívám se pod ruce zkušenějším kolegům.

Kolegové jsou pro mě i kamarádi. Občas mě sami ve srandě vyhánějí z práce domů, ať už jdu zpracovávat seminárky do školy a učit se na zkoušky. Do práce chodím přibližně tři dny v týdnu a před státnicemi nebyl problém vzít si čtrnáct dní volno na učení.


Další příběhy

loading

Kontakt

AIMTEC a.s.
U Prazdroje 2807/8, 301 00 Plzeň
Česká republika

Tel.: +420 377 225 215
E-mail: lide@aimtecglobal.com

Aimtec
© Aimtec All rights reserved.