MENU
Home Příběhy zaměstnanců Richard Gabriel

Richard Gabriel

DCIx Documentation Engineer

Ve svém minulém zaměstnání jsem se úzce specializoval na psaní technické dokumentace a lokalizace softwaru. Občas jsem si říkal: „Co když budu muset změnit práci, budu ještě vůbec umět něco jiného?“

Když ta chvíle opravdu nastala, oslovil jsem společnost Aimtec. Zaujala mě rozmanitá nabídka pracovních míst a měl jsem pocit, že tady budu moci některé své zkušenosti uplatnit. Podpořily mě i pozitivní reference od několika známých.

Na pohovoru se ukázalo, že skutečně mám co nabídnout, a tak jsem nastoupil na pozici programátora se specializací na dokumentaci.

Po nástupu jsem byl doslova na větvi z toho, s jakou péčí se mě ujali kolegové z personálního a IT oddělení. Až jsem skoro zapomněl, že taky asi budu muset i pracovat… :-)

Rozjezd byl tedy poněkud náročný, musel jsem se naučit hodně nových věcí, ale díky podpoře a trpělivosti ostatních kolegů jsem se brzy stal platným členem týmu.

V Aimtecu panuje úžasná atmosféra, člověk se nemusí bát požádat kohokoliv o radu a i přes vysoké pracovní nasazení tu není nouze o zábavu.

Možná jsem někdy smolař, ale v těch zásadních věcech mám většinou štěstí. A tak jsem tady! :)


Další příběhy

loading

Kontakt

AIMTEC a.s.
U Prazdroje 2807/8, 301 00 Plzeň
Česká republika

Tel.: +420 377 225 215
E-mail: lide@aimtecglobal.com

Aimtec
© Aimtec All rights reserved.