MENU
Home Otevřené pozice Specialista interní komunikace

Specialista interní komunikace

Jsme digitální a unikátní. Že to o sobě tvrdí každá firma? Neváhej a projdi si naše stopy, určitě víš, jak na to. Chceme dát víc prostoru sociálním sítím, chceme daleko více podpořit interní komunikaci a sdílení obsahu. Tvé místo bude v zapáleném čtyřčlenném týmu markeťáků, ale do kontaktu se dostaneš hlavně i s HR a se zbylými dvě stě Aimtečáky. My jsme na Aimtec pyšní. Pomůžeš nám tohle povědomí šířit dál?

 • Aimtec
 • Hálkova 32, Plzeň
 • Práce na plný úvazek
 

Co budeš mít na starosti?

 • Budeš spojovací most mezi HR, MKT a dalšími byznys jednotkami firmy.
 • Budeš mít přístup ke všem informacím, a tvým úkolem bude je vtipně a srozumitelně sdílet. Nehledáme romanopisce, ale člověka, který svojí optikou a smyslem pro humor dokáže informace zatraktivnit tak, aby je ostatní doslova hltali. Chceme nadšence, na jehož texty se budou všichni těšit.
 • Obsah, který vytvoříš, budeš logicky propojovat na FB, Twitteru, Linkedinu, firemních webech atd. Ty sám budeš příspěvky na různých platformách spravovat - jsi alespoň trochu technik? Musí to mít hlavu a patu, tudíž smysl pro content plán pro sociální sítě je zapotřebí.
 • Smysluplnost, účel - bez toho to nejde! Na vyhodnocení úspěšnosti příspěvků se musíš těšit.
 • Někdy jeden obrázek vysvětlí víc, než deset vět - máš smysl pro grafiku a cit pro zpracování fotek, GIF obrázků, videí, ilustrací atd?
 • O byznys informace se postará naše zkušená contenťačka. Budeš s ní jedna ruka.
 

Jsi to ty? Nebo si to o sobě myslíš? Prima. Ozvi se nám, a když to vyjde…

Ideálním partnerem pro nás budeš, pokud máš:

 • nadšení, smysl pro detail a pro humor.
 • lidské i logické myšlení a systematičnost.
 • češtinu perfektní, angličtinu plynulou a němčina se hodí.
 • marketingovou komunikaci v malíčku.
 • účet na sociálních sítích (pracovní nebo soukromý) a dokážeš je využívat.
 • dar psát a chuť číst.
 

Dobrou práci umíme ocenit

Svých lidí si vážíme a i na mzdě je to vidět.
Proč nenapíšeme rovnou částku?
O přesné výši mzdy se budeme bavit velice konkrétně, ale až osobně. Odměna za výkon, zkušenosti, samostatnost nebo přístup se liší člověk od člověka.
I benefity si určíš tak trochu sám. Prostě se pobavíme o tom, co je pro tebe důležité.

Samozřejmostí je například…

Vytisknout inzerát

Zaujali jsme tě? Pošli nám zprávu!

Napiš jen tak nebo pošli rovnou životopis nebo odkaz na svůj blog, článek atd. A připiš, proč tě láká pracovat právě u nás.

Chceme tě poznat. Když budeme mít pocit, že se ti u nás bude líbit, setkáme se osobně.

Ozvi se nám

Tohle o nás říkají lidé, kteří možná budou vaši kolegové

Nemusím být v kanceláři, pokud mám svou práci hotovou, jindy zase „zamakám“ intenzivněji. Jsem rád, že mohu svůj čas, který je tím nejcennějším, co člověk v životě má, rozdělovat mezi práci a volný čas podle důležitosti, ne podle toho, abych si odpracoval denní limit.

Bohouš Bílý / ABAP Programmer Přečíst celý příběh

Sice jsem ředitelem, ale zároveň stále i součástí týmu, který implementuje projekty pro více než třicet společností na pěti kontinentech světa. To mne asi baví nejvíce, vidět stále něco nového a plnit kreativní zadání pro nové a nové společnosti.

Pavel Boháč / APS Solutions Director Přečíst celý příběh

Aimtec mi dal práci kterou můžu mít rád a naplňuje mě. Takovou práci, do které se těším. A na otázku „proč zrovna Aimtec“ odpovídám „protože je to Aimtec“.

Radek Bouda / Programmer Přečíst celý příběh

...konkrétní důvody, proč zde chci pracovat: středně velká agilní firma s českými majiteli – takže oproti start-upu už má svůj business a oproti nadnárodní firmě je stále agilní

Hung Duong Manh / Programmer Přečíst celý příběh

Jsem hrdý, že mohu pracovat v Aimtecu a myslím si, že v Plzni z hlediska firemní kultury a zajímavosti nabízených řešení neexistuje firma, která by mu mohla konkurovat.

Michal Drda / Integration Specialist Přečíst celý příběh

V Aimtecu panuje úžasná atmosféra, člověk se nemusí bát požádat kohoholiv o radu, a i přes vysoké pracovní nasazení tu není nouze o zábavu.

Richard Gabriel / DCIx Documentation Engineer Přečíst celý příběh

Práce konzultanta mi otevřela dveře k novým zkušenostem z praxe, „vyrostl“ jsem se jak na profesní, tak i na osobní úrovni. Díky tomu, že Aimtec je firma se zákazníky z celého světa, jsem se během čtyř let dokázal pracovně podívat na pět kontinentů a využít své znalosti v globálním měřítku.

Honza Herejk / APS Consultant Přečíst celý příběh

Vážím si perfektní organizace a fungování backoffice, který se stará o počítače, mobily, auta, ubytování, letenky a víza, poskytuje ale například i pomoc a podporu v případě složitých životních situací. Konzultant, obchodník nebo programátor se díky tomu mohou plně soustředit na svou práci a přidanou hodnotu. V tom Aimtec vnímám jako naprosto výjimečnou firmu a skvělého zaměstnavatele.

Daniel Choc / Senior Business Consultant Přečíst celý příběh

Na Aimtecu se mi líbí, že vidí věci v širším kontextu a udržuje know-how pod jednou střechou, takže mohu spolupracovat na řešení problému s odborníky napříč celou firmou. Neustále se tak učím, poznávám nové lidi a vymýšlím optimální řešení jak pro nás, tak i pro zákazníka.

Mathilda Kačánová / SAP Consultant Přečíst celý příběh

Aimtec se pro mě stal rodinou a mám tu spoustu přátel, se kterými se mi skvěle pracuje tak i povídá jen tak u piva....zní to jako pohádka a výplod PR oddělení? Já a mých dvě stě kolegů jsme důkazem že není.

Jakub Kračmer / SAP Consultant Přečíst celý příběh

Aimtec je i se svými dvě stě zaměstnanci pořád jako rodinná firma. Všichni si pomáhají, baví se a táhnou za jeden provaz. 

Petr Krištof / DCIx Consultant Přečíst celý příběh

Vážím si vedení pro schopnost důstojně obstát v mezinárodní konkurenci s vlastním kapitálem a know-how a přitom zůstat příjemnými společníky do diskuze.

Tomáš Lomica / DCIx Consultant Přečíst celý příběh

Dělám to, co mě baví. Dělám to s lidmi, které to baví. A děláme to proto, aby práce bavila ty, pro které to děláme.

Vašek Sinkule / APS Consultant Přečíst celý příběh

Do Aimtecu jsem nastoupil v roce 2009 a to s minimem zkušeností. Od té doby se můj pracovní rozvoj prakticky nezastavil.

Marek Šabatka / Business Development Manager Přečíst celý příběh

Cením si toho, že Aimtec ctí sociální odpovědnost a souzní se všemi mně blízkými hodnotami.

Martina Viktorová / Office Assistant/2 dny v týdnu Přečíst celý příběh
Bohouš Bílý
Pavel Boháč
Radek Bouda
Hung Duong Manh
Michal Drda
Richard Gabriel
Honza Herejk
Daniel Choc
Mathilda Kačánová
Jakub Kračmer
Petr Krištof
Tomáš Lomica
Vašek Sinkule
Marek Šabatka
Martina Viktorová

Poznat další kolegy

Jak žije AIMTEC

Být Aimtečák neznamená jen sedět v práci u počítače. Jsme rádi, že je u nás přátelská atmosféra. A že se rádi vídáme v pracovní době i mimo ni. Přečti si, co všechno se u nás děje.Proč slavíme Back Office Day

Proč slavíme Back Office Day

Dvě stě zaměstnanců, dvaatřicet z nich pracuje  v Back Office. Možná si říkáte, že je to velký počet. Ano, je. Někteří se starají o neustálé vylepšování interního informačního systému, aby procesy běžely co nejvíce automaticky a mohli jsme se...

Číst dál

Rekordní účast a spousta skvělých vynálezů - takový byl letošní ročník AimtecHackathonu

Rekordní účast a spousta skvělých vynálezů - takový byl letošní ročník AimtecHackathonu

O druhém březnovém víkendu se v plzeňské Moving Station konal už čtvrtý #AimtecHackathon. Jeho hlavní částí byl tradičně programátorský maraton, při kterém účastníci dostali k dispozici nové technologie, mentory a především prostor k tvorbě. Co...

Číst dál

Úspěchy AIMkáristů

Úspěchy AIMkáristů

Ke kvalitní práci patří i kvalitní odpočinek a zábava. Kluci z oddělení Integrace jsou skvělí nejen v propojování systémů, ale dobře reprezentují Aimtec i v motokárových závodech. Ajťáci nejsou týpci, kteří sedí jen u počítačů. Proto jsme je...

Číst dál

loading

Kontakt

AIMTEC a.s.
Hálkova 32, 301 22 Plzeň
Česká republika

Tel.: +420 377 225 215
E-mail: lide@aimtecglobal.com

Aimtec
© Aimtec All rights reserved.